KONST / Litografier / Litografi 11086497
*
nr 1108 6497
Lena Cronqvist
(f. 1938), Sverige
Litografi, Lena Cronqvist (f. 1938), 24/40, bladets mått: 73x53
Lena Cronqvist, född 1938 i Karlstad, svensk målare, grafiker och tecknare.
Följerätt
Utrop:
800 kr
Såld:
800 kr
Sista tid för bud online:
måndag 15 maj 2017
kl 20:20:39
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
11/5 09:44:05
1
500 kr
15/5 16:53:02
2
Vinnande bud
15/5 18:11:24
3
700 kr
15/5 18:11:24
2
(budbetjänt)
Läs om budbetjänten
- Konstnär/Designer
Lena Cronqvist
Lena Cronqvist, född 1938 i Karlstad, svensk målare, grafiker och tecknare.
Läs mer om Lena Cronqvist
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: grafik lena cronqvist litografi litografier svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
2021 Etsning
Lena Cronqvist (f. 1938), Sverige. Signerad, numre..//
Aktuellt bud: 1.000 kr
Auktionen avslutas
om två veckor
17 juni kl 20:57
*
Lena Cronqvist
Lena Cronqvist, född 1938 i Karlstad, svensk målare, grafiker och tecknare.
Läs om budbetjänten
Läs mer om Lena Cronqvist
nr 1108 6497
Lena Cronqvist
(f. 1938), Sverige
Litografi, Lena Cronqvist (f. 1938), 24/40, bladets mått: 73x53
Lena Cronqvist, född 1938 i Karlstad, svensk målare, grafiker och tecknare.
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 800 kr |
Såld: | 800 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 15 maj 2017 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
11/5 09:44:05 | 1 | 500 kr |
15/5 16:53:02 | 2 | Vinnande bud |
15/5 18:11:24 | 3 | 700 kr |
15/5 18:11:24 | 2 | (budbetjänt) |
Läs om budbetjänten
- Konstnär/Designer
Lena Cronqvist
Lena Cronqvist, född 1938 i Karlstad, svensk mÃ¥lare, grafiker och tecknare.Läs mer om Lena Cronqvist
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: grafik lena cronqvist litografi litografier svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
2021 Etsning
Lena Cronqvist (f. 1938), Sverige. Signerad, numre..//
Aktuellt bud: 1.000 kr
Auktionen avslutas
om två veckor
17 juni kl 20:57